Ul. Stefana Czarnieckiego 13
53-650 Wrocław

71 740 50 04
kontakt@biuroksiegowe.wroclaw.pl

Pn - Pt 8.00 - 16.00
Weekend nieczynne

Usługi sekretariatu

W ramach świadczonych przez nas usług sekretariatu oferujemy:

  • Obsługa korespondencji wychodzącej oraz prowadzenie dziennika korespondencji
  • Regulowanie na podstawie pełnomocnictwa należności do ZUS i urzędu skarbowego ze środków finansowych spółki na rachunku bankowym
  • Przygotowywanie faktur VAT sprzedażowych
  • Prowadzenie kasy
  • pisanie pism, podań, wniosków
  • Udostępnienie adresu do rejestracji firmy (siedziby spółki) oraz obsługa korespondencji przychodzącej
  • Udostępnienie pomieszczenia biurowego w celu przeprowadzenia rozmów handlowych

Czym jest wirtualne biuro?

Jeśli prowadzisz własną firmę i nie zatrudniasz dużego zespołu, na pewno są zadania, które wydają się regularnie spędzać Ci sen z powiek. Jeśli tak się dzieje, to znak, że potrzebujesz wsparcia organizacyjnego i administracyjnego. Doskonałym rozwiązaniem, tańszym niż zatrudnianie kolejnych pracowników, jest skorzystanie z oferty, jaką jest wirtualne biuro we Wrocławiu.

Taka usługa to nic innego jak outsourcing zadań należących do pionu administracyjnego firmy. Zewnętrzna firma będzie Twoim sekretariatem, księgowością i działem kadr jednocześnie. Pozwoli to na znaczne ograniczenie kosztów działalności, ale też usprawnienie codziennego funkcjonowania i przepływu informacji oraz dokumentów.

W czym pomoże wirtualne biuro we Wrocławiu?

Wirtualne biuro we Wrocławiu może zajmować się szeroką gamą zadań w zależności od zawartej umowy. Z radością pomożemy Ci zarejestrować firmę, odbierzemy za Ciebie korespondencję firmową i nadamy niezbędne przesyłki. Wyręczymy Cię też w sporządzaniu pism, podań i wniosków.

Jako wirtualne biuro możemy reprezentować Cię przed urzędami. Wystawimy faktury i prowadzić będziemy Twoją kasę. Zajmiemy się też regulowaniem wszelkich zobowiązań podatkowych, a w razie potrzeby udostępnimy Ci fizyczne biuro na spotkania handlowe.

Wirtualne biuro. Wrocław – korzystna oferta

Jest wiele przesłanek, które mogą sugerować, że idealnym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa będzie skorzystanie z tego typu usług. Brak realnego biura i praca zdalna będą jedną z nich. Jeśli nie masz czasu na obsługę administracji, dobrym pomysłem jest wirtualne biuro. Wrocław to świetna organizacja, bo działa tu wiele aktywnych przedsiębiorstw i korporacji, z którymi możesz potencjalnie nawiązać współpracę.

Pamiętaj też, że taka usługa może kosztować mniej niż zatrudnienie i przeszkolenie nowego pracownika, a zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki i elastyczny, co oznacza, że sam decydujesz ile i jakiego wsparcia potrzebujesz. Ustalenia te można łatwo zrewidować i rozszerzyć obszar wsparcia. Podczas gdy w przypadku etatowego pracownika konieczne byłoby szkolenie, takie biuro ma już pracowników o bardzo wielu kompetencjach, więc wdrożenia zmian właściwie nie zauważysz.

Biuro wirtualne – Wrocław czy inne miasto?

To zwykle firmy usługowe pracujące zdalnie decydują się na biuro wirtualne. Wrocław będzie dobrym wyborem, jeśli chcesz współpracować z tutejszymi firmami lub działasz w pobliżu. Możesz takie biuro potraktować też jako swój oddział i działać na co dzień z zupełnie innej części Polski.

Korzystanie z profesjonalnego wsparcia to zawsze dobry wybór, bo odciążasz siebie i pracowników, ograniczasz koszty, a jednocześnie zapewniasz sobie najwyższą jakość obsługi administracyjnej.