Ul. Stefana Czarnieckiego 13
53-650 Wrocław

71 740 50 04
kontakt@biuroksiegowe.wroclaw.pl

Pn - Pt 8.00 - 16.00
Weekend nieczynne

Zapytaj eksperta

Zapraszamy do zadawania pytań online dotyczące problemów z którymi się zmagacie. Nasi doradcy spróbują odpowiedzieć satysfakcjonującej Was odpowiedzi .

Zadaj pytanie:

Odpowiedzi na Wasze pytania:

„witam. czy nota księgowa w której otrzymaliśmy karę może zostać zaliczona do kosztów uzyskania przychodu?”

 

dzień dobry. W większości przypadków kara umowna nie będzie stanowiła KUP.

jeżeli kara dotyczy nienależytego wykonania umowy, to zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o CIT, nie będzie podlegać zaliczeniu w koszty uzyskania przychodów. pozdrawiamy!

Czytaj dalej

Witam. proszę o informację czy jeżeli dam bony towarowe pracownikom powinnam to opodatkować?

Witam.
pytanie = temat rzeka.
W zależności od formy zatrudnienia, wielkości zakładu pracy, tj. tego czy zakład posiada ZFŚS czy nie…
proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam

Czytaj dalej