Ul. Stefana Czarnieckiego 13
53-650 Wrocław

71 740 50 04
kontakt@biuroksiegowe.wroclaw.pl

Pn - Pt 8.00 - 16.00
Weekend nieczynne

Aktualności

Oferta pracy. Miejsce pracy Wrocław. Stanowisko: Księgowa/-y

Opublikowano: 21 lipca 2017

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Naszymi Klientami są firmy z kapitałem polskim i zagranicznym, o różnych profilach działalności: produkcyjnej, handlowej, usługowej, Świadczymy usługi dla spółek prawa handlowego, spółek komandytowych, jawnych, partnerskich, cywilnych oraz przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY/-A

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów biura rachunkowego (w tym pełna księgowość),
  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane finanse, rachunkowość),
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych,
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • samodzielność, sumienność, dokładność,
  • pełne zaangażowanie w pracę i umiejętność jej organizowania,
  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji z zakresu podatków, rachunkowości oraz prawa gospodarczego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: kontakt@biuroksiegowe.wroclaw.pl

Informujemy, że nie udzielamy informacji telefonicznie. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”